Zwycięzcy III etapu konkursu

Nagroda I stopnia

Karolina Ś.
Nie powinno być szokiem to, że skoro znamy się z kina, to w życiu jest jak w filmie. A nawet jak w kilku! Bywa jak w science fiction, kiedy próbuje ukryć, że obiad to wynik godzin eksperymentów. Film przygodowy jest wtedy, gdy na zakupach szuka sałaty lodowej na mrożonkach. Zazwyczaj mam w domu superbohatera, który jest gwarancją bezpieczeństwa. A niekiedy postać z musicalu, która ćwiczy repertuar pod prysznicem i dostarcza rozrywki głównie sąsiadom. Czasem jak w bajce - kolorowo i magicznie. Okazjonalnie jak w dreszczowcu, bo na szali jest ostatni kawałek pizzy. Wspólne życie to film akcji, która rozgrywa się każdej nocy podczas walki o kołdrę. Co najważniejsze - każdy z filmów kończy się happy endem godnym komedii romantycznej. I z recenzji niezależnych krytyków (czyli moich), wynika, że nasza historia to najlepsza fabuła w moim życiu i kocham każdy wers scenariusza z moim przyszłym mężem w roli głównej!

Nagroda II stopnia

Małgorzata S., Marcin C., Justyna C., Patrycja R., Cezary C., Mateusz S., Dominika Ł., Marlena M., Dariusz K.

Zwycięzcy II etapu konkursu

Nagroda I stopnia

Aleksandra P.
"Mój narzeczony, chłop z Podlasia, zjadł z grilla niejednego karasia. Sił witalnych pełny cały, tańcuje jak oszalały! Chłop się stara, wciąż pracuje, czy Wy wiecie jak całuje? Wielkie szczęście mnie spotkało, takich mężczyzn bardzo mało. Jest wrażliwy i zabawny, absztyfikant to wytrawny! Dużo randek niespodzianek, stara się ten mój wybranek. A najmocniej to w nim cenię, aż się zaraz zarumienię, że codziennie mnie uwodzi no i nigdy nie zawodzi. Rodzina go pokochała, do ślubu wciąż zachęcała. Teraz zbliża się wesele, żegnajcie inni uwodziciele! Tak się kończy, a raczej zaczyna, historia podlaskiego syna."

Nagroda II stopnia

Adriana W., Bartosz K., Grzegorz S., Jakub S., Joanna G., Klaudia P., Maciej M., Patrycja P., Paulina K., Paulina Sz.

Zwycięzcy I etapu konkursu

Nagroda I stopnia

Paweł P.
"Jeśli przyszłą żonę poznaje się na studiach matematycznych to istotne jest posiadanie wspólnego mianownika. Lecz nie tylko to rozpala me serce. Moja narzeczona jest mistrzynią w potęgowaniu pozytywnych emocji, imponuje mi jej zdolność do mnożenia dobrej energii i rozczula jak potrafi dzielić się nią z innymi. Intryguje mnie, że pomimo wielu lat znajomości wciąż posiada wiele niewiadomych, choć nie brakuje punktów stycznych w układzie współrzędnych wspólnych zainteresowań. Jednak najważniejsze jest to, że pomimo różnic zawsze potrafimy znaleźć optymalne rozwiązanie, czego pochodną jest moja nieskończona miłość do Niej!"

Nagroda II stopnia

Antoni K., Emilia A., Grzegorz S., Iwona K., Kamila P., Karolina W., Kinga L., Martyna Cz., Natalia B., Patrycja N.

KONKURS TRWA OD 1.06 DO 31.08.2023 R.
Zapraszamy do kontaktu
kontakt@stumbrasnawesele.pl